O nas

Dlaczego warto uczyć się w centrum rozwoju człowieka Station Nord?

Jest wiele kursów medytacji, ale niewiele ośrodków posiada tak doświadczoną kadrę instruktorską. Mamy 15 instruktorów z ponad 20-letnim doświadczeniem w studiach nad rozwojem i w medytacji, dodatkowo osoby te są w większości wykształcone w zakresie filozofii i psychologii.

Centrum rozwoju człowieka Station Nord istnieje od 1992. Prowadzimy bardzo wiele różnorodnych kursów, jak również Szkołę Nauczycieli Medytacji – sześcioletnie studia z zakresu medytacji.

Realizujemy program na 9 stopniach zaawansowania, których oznaczenia odwołują się do standardów przyjętych w nauczaniu języków obcych: A poziom podstawowy, B – poziom średniozaawansowany, C – poziom zaawansowany. W ramach każdego z nich wyróżniamy dodatkowo trzy stopnie trudności, zatem najłatwiejszy jest poziom A1, a najtrudniejszy C3.

Navis Nord, który prowadzi Station Nord, studiami nad rozwojem, medytacją oraz pracą z ludźmi zajmuje się od ponad 40 lat. Jest autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń). Jest autorem książek:

Aby lepiej nas poznać, zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami dostępnymi w sklepie internetowym Wydawnictwa Antares.

Zapraszamy także na stronę Station Nord oraz na kanał Station Nord na YouTube.

Nasza instruktorka prowadzi blog Miejska Pustelniczka, na którym można zapoznać się z naszym podejściem do rozwoju.

Polityka prywatności

Regulamin

Copyright © 2020-2024 Janusz Wielobób